Krüpto-Kirill on Ypsiloni väljamõeldud tegelane. Tema käsutuses on toimetuse liikmete reaalne raha, mida paigutatakse erinevatesse krüptovaluutadesse. Ypsilon ei oma ebarealistlikke ootuseid oma investeeringu tagasi saamiseks.
Bitcoin on nüüd vahepeal kaks korda järjest crashinud, muu krüpto endaga alla vedanud ja seda raha milles supelda, Kirillil hetkel enam ei ole. Samuti ei ole tema peabrobleem enam ainult varasemad võlausaldajad, sest kõik need Ypsiloni lugejad, kellele Kirill soovitas eelmises loos Solanasse investeerida, tahavad teda nüüd ära tappa. Eile õhtul oli ukse taha jäetud verine seapea ja koridori seinale oli üleöö tekkinud mõrvaga ähvardav grafiti.
Kellelgi kindlasti läks hästi. Solana tõusis enne crashi 210-ni ja kes oma Solana selle pealt välja võttis ja siis kui ta esimesel korral 134 peale langes või teisel puhul, täna 140 peale langedes, alt taas sisse panid, on uueks tõusuks tõenäoliselt hästi ette valmistunud.
Muuhulgas kukkus 14. septembril kokku ka Solana enda võrk. Arendajate huvi isegi Ethereumi tapjaks nimetatud Solana vastu oli nii suur, et hetkel, kui selle tehingukoormus saavutas haripunkti ehk 400 000 tehingut sekundis, kukkus võrk lihtsalt kokku ja katkestuse pikkus oli üle 17 tunni. See piinlik jama krüpto hinnale väga hästi ei mõjunud, Kirill kakkus oma raha Solana alt ära ja lükkas ülemüüdud Ada alla, seejärel püüdis Polkadotiga, mis vahepeal üldisele langusele "vastuvoolu" ujus, midagi tagasi teha, aga üldiselt jäi nulli või kaotas tehingutasudelt.
Nädalavahetusel näitas Solana muu hangunud krüpto kõrval taastumismärke, Kirill lükkas oma stacki taas sisse, coin tõusis korraks isegi 164-ni ja ööl vastu esmaspäeva crashis kogu kompott taas ja hommikul silmi lahti tehes oli Solana hind 142. Onju?