34. võistleja Ypsiloni odavate muinasjuttude konkursilt. Neist kahe enimloetuma auhinnafond on 650 eurot.
Elas kord printsess, kelle nimi oli Mohita, oma seitsme maa ja mere taga. Mohital oli, nagu kõigil temavanustel printsessidel ja nagu juba mainitud, oma isiklik maa ja meri, muidugi ka linnaosa, tänav ja maja; lisaks sellele veel oma isiklik teener ja personaaltreener, eraõpetaja, isiklikult palgatud sõbrad, oma lemmikloomad, kellel oli muidugi mõista oma loomajalutaja; veel oli tüdrukul oma toidukuller, oma telekanalipakkuja, oma juuksur ja jumestaja, isiklik paelasiduja, kingaviksija, oma kokk, oma koristaja ja muidugi ka oma vanemad, kes küll oma nina tütre tegevustesse väga ei toppinud. Peale kõige selle oli Mohital ka oma laimiistandus. Üldse oli kõik, mida silm sealt Mohita kodu juurest seletas, tüdruku enda oma(nd).
Ühel päeval sattus printsess omaenda üüratus põrandast laeni riiuleid täis raamatukogus ringi uitama. Muidugi oli tal olemas ka isiklik raamatute ettelugeja, lausa oma kirjanikki oli tal, kes ikka printsessist vahvaid lugusid välja mõtles ja kirja pani ning siis tüdrukule näiteks unejutuks ette vestis; aga sel päeval tundis Mohita igavust. Tema isiklik igavusepeletaja ehk nutitelefon oli samuti just tühjaks saanud.
Igatahes kondas Mohita nüüd oma raamatukogus ringi ning otsis midagi põnevat, mida lugeda või lehitseda. Talle jäi kätte Dale Carnegie raamat "Kuidas leida sõpru ja mõjutada inimesi". Teos hakkas Mohitale huvi pakkuma ning peagi oli ta selle lugemisest tugevalt haaratud. Teda hämmeldas väga, et keegi oli kirja pannud käitumisreeglid, kuidas inimestega suhelda ning kuidas end neile meeldivaks teha. Seni oli printsess arvanud, et teda armastavad kõik ja seda iseenesestmõistetavalt. Ta polnud kunagi teadvustanud, et sõprade või teiste inimestega kuidagi eriliselt käituma peab, et neile meeldida.