35. võistleja Ypsiloni odavate muinasjuttude konkursilt. Neist kahe enimloetuma auhinnafond on 650 eurot.
Mitte eriti kauge tulevik. Kogu vaba maailm pole enam vaba. Viimane vabaduse kants on veel kaugel Põhja-Koreas. Väike täpp googel mapis on ka Tallinnas veel teist värvi, mis peaks tähendama vabadust.
Tallinn - elu on peaaegu sama, mis ennegi, eriti vahet pole märgata selle vahel mis oli enne ja on nüüd. Kui see totakas müür, mis ehitati aastaid tagasi ja kulgeb nüüd nagu mingi vonklev liba-Hiina-müürike läbi vanalinna, välja arvata. Inimesed vaatavad ikka õhtuti AK uudiseid, Margus Saar loeb neid, on teine endale paar iluoppi teinud ja näeb ikka suhteliselt sile välja.
Edgars vaatab, pilgus kauge unelev tühjus, telkust uudiseid ja seda, kuidas Marguse täissüstitud huul üritab ennast meeleheitlikult kõverdada nalja peale, millest ainult ta enda terav mõistus aru saab. Edgarsil oli eile sünnipäev. Joodud sai kõvasti, täna on pohmell ja peale pole veel ka midagi võetud. Üldse lubas ta ju endale, et teeb joomisega lõpparve kui 27 saab. Aga tahaks veel. Pole veel saanud janu täis juua, tunneb ta, küll see AA seal omal kohal püsib, kuhu ta eile suure suuga oma sünnipäeva kõnes lubas hommikul esimese asjana minna. Persse, pidu läks pikale, nüüd on juba kell üheksa õhtul ja peab selle hüva plaani homse varna riputama.
Vaja oleks plaane teha, kuidas ennast uuesti müüri alt läbi nihverdada ja sinna vaktsineeritute poolele jooma saada. Seal saab alati nii palju pulli. Alguses oli kõik vastupidi, kõik tahtsid siin vaktsineerimata inimeste ghetos käia ja tina panna, see oli nagu Sin City, kus kõik oli lubatud. Noh, valitsusel ei jäänud ju suurt muud üle ka, kui võtta vastu see otsus, et Eestis ikkagi jäävad mingid piirkonnad, kus tohivad ringi liikuda inimesed, kes pole veel süsti saanud.