Kolmas võistleja Ypsiloni odavate õudusjuttude konkursilt. Kahe enimloetuma õudusjutu auhinnafond on 650 eurot.
Oleks muretult tööle jõudnud vanemuurija Maibaum teadnud, mis teda ees ootab, oleks ta pigem murelik olnud, sest sai ülesandeks tegeleda ühe selgeltnägijaga, kelle vastu oli esitatud süüdistus, kuna tema ennustus polnud täide läinud. Samas oli ennustaja oma tasu saanud ja keeldus seda raha tellijale tagastamast. Viimane kaebas loo tarbijakaitsesse, sest tema arvates on tegu ebakvaliteetse kauba analoogiga, mida võivat kahe nädala jooksul tagastada. Tarbijakaitse kaasas politsei.
Esimese teona siirdus uurija selgeltnägija «kontorisse», mis kujutas endast mugavalt sisustatud tuba kahe tugitooliga, pluss mõned toalilled ja akvaarium. Ei mingeid müstilisi detaile. Asjaosaline ise oli küllaltki maitsekalt riietunud veidi korpulentne keskealine daam, kes nimetas end mentalist Urveks.
Uurija tutvustas end ning ülesannet, mille pärast ta külla tuli. Urve tundis huvi, mis juhtub, kui ta ei taha küsimustele vastata. Otto selgitas, et siis kutsutakse ta uurimisasutusse ja ruumi, kus pole nii mugavaid toole ning päritakse uuesti samu küsimusi. Kui ta ka sel korral ei vasta, siis oletatavalt kohtus on ta sunnitud ikkagi vastama. Koos jõuti kokkuleppele, et tugitoolides läheb vestlus mõnusamalt.
Esimesena tundis uurija huvi, milliste teenuste eest mentalisti ametinimetust kandev isik klientidelt tasu võtab. Vastus oli lakooniline – ta vastab küsimustele.
Teisena tundis Otto huvi, millise küsimuse esitas rahulolematu klient. See olevat kliendi ja tema vaheline saladus, mida ta ei saa avaldada.