Mida teha reede õhtul, kui lihtsalt üldse ei viitsi välja minna, aga tahaks suhelda ja võib-olla meestega? Ostad pudeli proseccot, kuivatad kodus pesu, jood lakitud küüntega oma jooki ja tõmbad jälle Tinderi. Sest tõesti üldse ei viitsi välja minna. Kaminas põleb tuli. Mul ei ole vaja endale rohkem midagi tõestada. Küsimus on nüüd ainult selles, kas sa oled härrasmees – üheks õhtuks või kogu eluks – või mitte.
Ausõna, ma olen oma nime, näo ja vanusega. Ma tõesti tulen antropoloogi positsioonist välja enda meelest, aga... Mis sealse tagamõteteta enesepresentatsiooniga üldse võimalik on? Kes ma olen? Nimetan end kirjanikuks, midagi muud öelda oleks veel imelikum kui see. Samas tunnen ebamugavalt, kui keegi tuleb küsima, mida ma kirjutan – eriti, et kas saaks lugeda. Mine raamatukokku ja vaata sealt soovitusi, ma ei tulnud Tinderisse selleks, et omale lugejaid leida. Pealegi edeneb proosa nii aeglaselt, et ma ei tohikski end tegelt kirjanikuks nimetada. Fear of success on hullem kui läbikukkumine. Kuigi enam pole väga millestki läbi kukkuda, põrand on auke täis. Hõljun niisama raamatute ja ideede vahel – samamoodi on meestega vist. Mitte miski ei loo samasugust pinget, millega ma nii kaua luulet olen kirjutanud. Pinget, millega ma elama olen harjunud. Normaalne stabiilsus on saavutatud ja see on kummaline. Mul pole aimugi, kes mulle meeldida võiks.
One night stand võib olla jumala viisakas, kuni sa pole ainult mingi kiimas idu, sest, sorri, sellisel juhul ma ei viitsi isegi su koera pärast ennast kodust välja veeretada. Selliseid tüüpe on seal eri variatsioonides alati olnud. Aga mu point on ka nendele vastates harjutada suhtlemist. Mul tõesti on seda vaja, pärast kõiki neid kokku kleepivaid traumabond suhteid. Arvestades seda, et tegin fuckboy stsenaariumi ühe tüübiga nii põhjalikult läbi, ei huvita keemilise sobivusega eksperimenteerimine mind ka enam kuigivõrd. Ta oli vähemalt nii viisakas, et ei viidanud seksile kohe esimese vestluse käigus. Muidugi me ei kohtunud Tinderis ka.