Seitsmeteistkümnes võistleja Ypsiloni odavate õudusjuttude konkursilt. Kahe enimloetuma õudusjutu auhinnafond on 650 eurot.
Kevin oli eluaeg varjudega koos olnud. Varjud käisid tal igal pool kannul, sageli ka ees. Vahepeal silkasid kõrval ja oli olukordi, kus nad olid otse tema all või tema kohal. Nii kaua kui Kevin mäletas, olid varjud tema elus alati olemas olnud.
Varjud teda ei häirinud. Teised inimesed miskipärast kartsid neid. Vähemalt neid üksikuid, keda nad märkasid. Paljusid varje tundis Kevin nime- ja nägupidi. Või ehk oleks õigem öelda kujupidi, sest nimed mõtles ta neile ise välja - kuidagi pidi ju oma kaaslasi nimetama. Ta tervitas neid ikka sõbralikult, ehkki suurem osa neist temast välja ei teinud. Üks kindel sõber elas tal raudtee ületuskohal. See vari ootas teda alati raudtee ääres ja kui poiss hakkas üle rööbaste minema, võttis kenasti käest kinni ja saatis lapse ilusasti teisele poole. Seal jäi jälle ootama, millal poiss tagasi tuleb. Alati oli olemas - olgu siis pilves või selge, vihmane või põuane ilm. Rongi ei kartnud kumbki, kui nad koos olid.
Aga oli ka kiuslikke varje. Eriti õelad olid need, kes mööda sõitva auto tagant välja hüppasid, Kevinini sööstsid, röögatasid, ja poissi nutma jättes vastassuunas minema pagesid, andmata ehmunule võimalust kättemaksuks endale munakiviga või parema puudumisel tammetõruga vastu pead visata. Aga sellised olid pigem erandid - üksikud õelutsejad - enamasti olid varjud lastega sõbralikud - õhkasid ikka külma peale, kui põlve marraskile kukkusid ja ilmtingimata aitasid nad kaotatud kommiraha pikast raudteeäärsest rohust üles otsida, kuhu see katkisest taskupõhjast alatasa pudenes.