Viieteistkümnes võistleja Ypsiloni odavate õudusjuttude konkursilt. Kahe enimloetuma õudusjutu auhinnafond on 650 eurot.
Ükskord juhtus nii, et väike suitsetav poiss sigaretipakipildilt kasvas suureks ja väga võimsaks meheks, suisa ühe riigi peaks. Tema vägevus avanes väga mitmel erineval moel. Ta ratsutas hobuste asemel karudega, pesi ennast hommikuti jääkuubikute ja alamate silmaveega, mille kogumiseks oli tal terve kolmetäheline ametkond. Ainult nii lihtsate asjadega tema kõikvägevus muidugi ei piirdunud, sinna lisandusid veel kirglik armastus tänavakakluse, geograafia, jumalakuulekuse ja kõrge koha peal püsimise vastu.
Et omal kohal hästi püsida, oli ta lasknud kaevata maa sisse suure ja sügava augu. Sinna omakorda tehti hästi pime ilma ühegi aknata palee, kus peaga vastu seina kõndimise vältimiseks kasutati liikumiseks prille, millega sai näha ainult pimedas. Seega tavalised ja heatahtlikud ilma sobiliku varustuseta külalised lahkusid sealt teistmoodi kui tulles, kaks alajäset horisontaalselt pikalt ees. Johtuvalt eelöeldust riigipead tavaliselt helistasid talle, kui midagi pakilist oli tarvis lahendada. Nagu näiteks mõni oluline küsimus, kuidas jagada seenepirukat.
Maa-aluse palee seinu katsid merevaik, kuld, hõbe, plaatina, titaan ja põrandat strontsiumoksiid, liitium, uraan ning tahkestatud maagaas, et välistada tarbetut lonkimist. Seda hiilgust tehnilistel põhjustel muidugi mitte kunagi keegi ei näinud. Kõige tähtsam koht oli tehtud rubiinist seinte, malahhiidiga ääristatud augu ja kahe täpse jalajäljega palisandriparketis, kuhu vaid tema labajalad täpselt ära mahtusid. Nii saigi ta nii hästi paigal püsida. Sest kes see ikka intiimsesse kohta tahab kedagi kangutama või kõigutama minna.