Kolmene seltskond teismelisi poisse istub juba paar tunnikest rahutult sõbra pool diivanil. Oodatakse vastuseid, toimumas on aardejaht, kus kulla ja karra asemel proovitakse leida paari getsi mahvi. Ühtäkki ilmub ühe asjaosalise telefoni ekraanile sõnumiteavitus krüpteeritud suhtluskanalist – see sisaldab kohtumispaiga aadressi ja teavet, et paar getsi mõnda 10/10 og hybrid killer strain'i ootab neid. Lisaks on võimalik osta ka valmisrullitud jointe, kuid neist poisid ei hooli. Krüpteeritud kanalis lepitakse kokku umbkaudne kohtumisaeg ning seltskonnal tõuseb vaikselt adrenaliin. Vajalikud vahendid seljakotti pakitult seatakse sammud lähima bussipeatuse poole, et sealt alustada oma mahvimatka – reisi vana hea Nõmme suunas.
Neil haruharvadel kordadel, kui Tallinnas tundub kanep otsas olevat, siis Nõmmelt leiab alati. Tegemist on maagilise kohaga ja seda mitte ainult sellepärast, et Nõmme nagu eraldi mikrokosmos on või lihtsalt kena, rahulik, roheline, misiganes linnaosa, vaid pigem seetõttu, et Nõmmel on mingi seaduspära tõttu hädasolijal alati võimalik leida endale ihaldatav kogus marihuaanat. Samas kaldub paljude kogemus Nõmmega just sinna kanti, et alati sinna mahvi võtma ei satuta, kuid viimane õlekõrs tuleb kuidagi ikka sealt. Võta nüüd näpust, kas mõni mandijumal saadab kõik hädalised sinna või ongi Nõmme oma keskkonnana niivõrd soosiv selliseks tegevuseks.
Barõõgasi seal jagub ja neid on tõesti igat sorti. On keskealisi, kogenenumaid-vanemaid poisse ja niisama mandiahve, kellele kupüüri loopida – valik on sinu. Küsimusele, miks see nii on, ei saa kunagi täiesti kindlat vastust anda. Kõige suurem mõjutaja, nagu kõigi teiste uimastiringkondade puhul, on sotsiaalne ja füüsiline keskkond – ju on see Nõmmel niivõrd soodne. Nõmme on kapseldunud linnaosa, kust tavaliselt kaugele ei minda, omaette linn linnas.
Võibolla ei ole noortel nagladel seal lihtsalt mitte midagi teha ning hakatakse savu suitsetama igavusest, kõik vajalik on tegelikkuses ikkagi käe-jala ulatuses olemas. Halba mõju Nõmmele avaldab ka sealne mikrorajoon Pääsküla. Pässa on nagu kodunt ära jooksnud naarikust vend, kellest Nõmme kunagi päriselt lahti ei saa. Nende vahe on sisuliselt ainult selles, et üks on alati paar sammu eespool, gentrifitseeritud ja päranduseks rohkem raha saanud. Mentaliteet on mõlemal ikkkagi sarnane – tiksuda ja tõugata rutiini mändide vahel. Nii Nõmmel kui ka Pässas on olemas rajoonimentaliteet, mis on tekkinud suuresti koolidevahelistest ning mikrorajoonide ja asumite vahelisest suhtlusest. Nõmmekas chillib Nõmmel, täpselt samamoodi nagu mõni Õika poiss chillib Õikal.